Tieto som už dávno nepočul...

Goto down

Tieto som už dávno nepočul... Empty Tieto som už dávno nepočul...

Odoslať  Rudyinko za Po október 08, 2007 6:53 pm

STARÉ DOBRÉ alebo TREBA AJ POSPOMÍNAŤ

Dvaja trpaslíci sa rozhodnú, že si trochu užijú. Vyberú sa do bordelu a žiadajú si dve dievčatá na noc. Dostanú, čo si želali a odídu do izieb. Jeden trpaslík má však veľký problém - nestojí a nestojí. Veľký trapas! A najmä preto, že z druhej izby sa celú noc ozýva:
- Raz, dva, tri - hop!! Jeeé..., Raz, dva, tri - ufff, ooó, nieéé... Raz, dva, tri - teraz! Bože!
Na druhý deň sa obaja stretnú a prvý nešťastník sa sťažuje:
- Človeče, to bol obrovský trapas. Celú noc som sa snažil, ale jednoducho sa mi nepostavil a nepostavil!
Na to mu ten druhú odpovie:
- Že sa ti nepostavil, to nebolo až také hrozné. Ja som celú noc nebol schopný ani vyskočiť na posteľ...!

Osprchovaný, poutieraný muž sa pozerá v kúpelni do zrkadla a zo žartu sa opýta:
- Zrkadielko, zrkadielko, kto má najväčšieho ko**ta na svete?
- Ja - ozve sa spoza dverí manželka...

On a ona po vášnivej noci:
- Miluješ ma veľmi?
- Milujem ťa veľmi.
- Splníš mi každé moje prianie?
- Áno, splním ti každé tvoje prianie.
- Tak ma zajtra nevyvolaj z matiky.

Na benzínke postavia automat, ktorý zo vzorky moču za stovku vydá klientovi kompletnú lekársku správu o jeho zdravotnom stave. Jeden maník, ktorý ide okolo, má už dávnejšie boľavý lakeť, tak sa rozhodne, že stroj vyskúša. Vloží do neho zo dva deci moču a do okienka stovku. Automat mu vydá papier s týmto výsledkom:
"Máte tenisový lakeť, dávajte si na neho obklady, veľa odpočívajte a za pár týždňov bolesť pominie."
Maník si zmyslí, že s automatom vybabre. Ide domov, zmieša do pohára trocha vody z vodovodu, trocha moču zoberie od manželky, trocha od dcéry a trocha od psa. Navrch pridá trocha vlastných spermií. Vráti s k automatu, vloží pohár, pridá stovku a celý natešený čaká na výsledok. Automat mu vydá nasledovný papier:
"Máte tvrdú vodu. Používajte zmäkčovač pri praní. Manželku máte tehotnú, ale dieťa nie je vaše - nájdite si dobrého právnika. Dcéru máte narkomanku, zabezpečte jej liečenie. Pes má červy, dajte ho odčerviť ... a vy ak neprestanete masturbovať, ten lakeť sa vám neuzdraví!!!

- Ocino, naozaj ma priniesol bocian?
- Áno, Peťko...
- A teba?
- Aj mňa.
- A starého otca?
- Aj starého otca.
- Nechápem, ocino... Vari v našej rodine nikto nevie súložiť?

- Som hriešnica, pán farár. Bola som v stohu s chlapcom...
- A čo sa stalo? Chcel ťa vyzliecť?
- Ó, nie.
- Vari ťa pobozkal?
- Kdeže, za koho ma máte?
- Tak ťa obchytkával?
- Veď by som mu riadne capla po ruke!
- Tak čo ti vlastne urobil?
- Dieťa.

- Aký je rozdiel medzi ženským prirodzením a nanukom?
- Lízni si, a uvidíš!
Rudyinko
Rudyinko
Čestný člen
Čestný člen

Počet príspevkov : 448
Registration date : 07.09.2007

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: